dietetyk Aleksandra Kostrzewa-Tarnowska
ocena dietetyka

Dietetyk Aleksandra Kostrzewa-Tarnowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Kasztanowa 1 , 63-004 Tulce

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
20 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

W pracy dietetyka głównie koncentruję się na profilaktyce chorób cywilizacyjnych, żywieniowozależnych w tym otyłości, cukrzycy, miażdżycy czy nadciśnienia tętniczego. W moim obszarze zainteresowań są również zagadnienia związane z dietą w chorobach żołądka i jelit, trzustki, wątroby i dróg żółciowych czy nerek. Ważnym aspektem jest problematyka żywienia kobiet w ciąży i karmiących, z zaburzeniami odżywiania, alergią czy nietolerancją pokarmową.
Stopień doktora uzyskałam za pracę poświęconą problematyce żywienia młodych sportowców oraz tancerzy baletowych. Współpracuję z Ośrodkiem Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów.
Uczestniczyłam w kursach i szkoleniach o tematyce dietetycznej i żywieniowej m.in. kursów SCOPE (Specialist Certyfication of Obesity Professional Education) w zakresie dietoprofilaktyki nadwagi i otyłości.

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
Szczegółowy wywiad żywieniowy (uwzględniający obecny sposób żywienia, preferencje pokarmowe, zwyczaje żywieniowe). Weryfikacja błędów żywieniowych. Ocena parametrów antropometrycznych oraz komponentów składu ciała (analiza składu ciała). Analiza wyników biochemicznych we krwi (dane pacjenta). Wyznaczenie celów dietoterapii. Opracowanie długoterminowego planu realizacji w/w celów i utrzymania efektów.
Druga wizyta Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Określenie przebiegu dietoterapii oraz przedłożenie przygotowanego wcześniej na podstawie wywiadu żywieniowego i wyników, programu żywieniowego

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza