dietetyk Aleksandra Grzybowska
ocena dietetyka

Dietetyk Aleksandra Grzybowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. /5 , 77-300 Człuchów

ul. , 00-000

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Moim celem, jako dietetyka jest pomoc ludziom w zmianie nawyków żywieniowych na stałe, dzięki czemu nie będą się czuli „na diecie” przez całe życie. Udowodnię że dieta nie oznacza wielkich wyrzeczeń i głodówek. Zmiana ta wpłynie na skuteczne leczenie nadwagi i otyłości, poprawę zdrowia oraz samopoczucia. Mam nadzieję, że razem osiągniemy ten cel, tak aby uzyskane przez Ciebie rezultaty podczas współpracy ze mną były trwałe.

Usługi

Konsultacja dietetyczna z poradnikiem Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Wizyta obejmuje pomiary składu ciała, analizę nawyków żywieniowych oraz 24 godzinną analizę jakościową i ilościową codziennego dotychczasowego odżywiania. W ramach usługi otrzymasz poradnik żywieniowy, który zawiera wiele cennych rad oraz wykaz kaloryczny poszczególnych produktów
Pakiet podstawowy Czas trwania: 90 min Cena: 250 zł
Wizyta obejmuje pomiary składu ciała, analizę nawyków żywieniowych oraz 24 godzinną analizę jakościową i ilościową codziennego dotychczasowego odżywiania. Po wizycie otrzymasz ułożony dla Ciebie indywidualny program żywieniowy wraz z jadłospisem na 21 dni oraz listę propozycji do wymiany posiłku.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza