dietetyk Aleksandra Gałecka
ocena dietetyka

Dietetyk Aleksandra Gałecka

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Senatorska 9-1 /6 , 96-100 Skierniewice

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
5 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe pedagogiczne w PWSZ w Skierniewicach. Tematem mojej pracy magisterskiej była "Wiedza żywieniowa a sposób żywienia wybranej grupy młodych kobiet w aspekcie profilaktyki zaburzeń płodności".
Dietetyka jest moją pasją, dlatego poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach.
Najważniejsze dla mnie jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podstawą dobrej współpracy jest dialog, dobrze przeprowadzony wywiad żywieniowy pomoże mi Cię lepiej poznać. Razem ustalamy zasady naszej współpracy - nie lubisz marchewki - nie będziesz jej jeść, uwielbiasz lody? - zobaczymy co da się zrobić!

Osiągnięcia

Ukończyłam szkolenie w żywieniu w cukrzycy I i II, psychologia w dietetyce, żywienie sportowców, dieta w chorobach tarczycy, PCOS i insulinooporności, kurs diagnostyki laboratoryjnej i inne.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja dietetyczna Czas trwania: 90 min Cena: 100 zł
Pierwsza konsultacja obejmuje: analizę składu ciała i omówienie wyników, przeprowadzenie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego (omówienie istniejących chorób, ustalenie ilości posiłków, godziny spożycia, preferencja produktów i potraw), analizę dotychczasowego jadłospisu z omówieniem, wytyczenie ścieżki działania (szacunkowy czas dietoterapii, omówienie jak będzie wyglądać współpraca, co oferujemy), przedstawienie pierwszych kroków, które należy podjąć by osiągnąć efekt – czas wizyty ok. 60-90 min

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza