dietetyk Aleksander Włodarczyk
ocena dietetyka

Dietetyk Aleksander Włodarczyk

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
4 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Najważniejsze dla mnie to kompleksowe i indywidualne podejście do każdego z moich podopiecznych. Dlatego każda dieta układana jest pod konkretny cel po wcześniejszych konsultacjach. Jestem także trenerem personalnym dlatego wybieram dla każdego odpowiednio dobraną aktywność fizyczną. Najlepsze rezultaty osiągamy kiedy obydwa aspekty działają prawidłowo. Ważne jest dla mnie motywowanie podopiecznych. Współpracuje z osobami, mającymi problem z nadwagą ale także sportowcami chcącymi poprawić swoje wyniki poprzez dobrze dobrany plan treningowy oraz dietetyczny.

Osiągnięcia

Pracuję zarówno bezpośrednio jak i online. Na swoim koncie mam dziesiątki odrzuconych kilogramów, a także poprawę sylwetki i sprawności u wielu klientów. Sam poza pracą trenuje, a także biorę czynny udział w zawodach sportowych także praktyka na pierwszym miejscu. Ukończonych mam wiele kursów oraz szkoleń z zakresu dietetyki oraz treningu. Obecnie dokształcam się na studiach podyplomowych z zakresu dietetyki w sporcie.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Wywiad dietetyczno-medyczny. Ustalenie celu. Ukierunkowanie na poprawę nawyków żywieniowych. Przykładowa aktywność fizyczna. Pomiar składu ciała wraz z objaśnieniem.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza