dietetyk Agnieszka Podgórska
ocena dietetyka

Dietetyk Agnieszka Podgórska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
15 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Mam na imię Agnieszka i jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (studia magisterskie na wydziale Technologii Żywności), specjalizacja Żywienie Człowieka Chorego i Zdrowego oraz licencjackie w Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu na kierunki dietetyka.

Osiągnięcia

Żywienie człowieka i wszystko, co dotyczy dietetyki, jest moją ogromną pasją, którą realizuję już od 15 lat. Kilkuset zadowolonych pacjentów, którzy dzięki moim dietom i zaleceniom zrzucili zbędne kilogramy lub opanowali swoje dietozależne choroby to moje "chodzące wizytówki".

Swoją wiedzę stale pogłębiam na licznych szkoleniach, biorę udział w konferencjach na temat zdrowia i żywienia, piszę artykuły oraz współpracuję z urzędami miejskimi i gminnymi, jako interdyscyplinarny specjalista medyczny, gdzie prowadzę działalność z zakresu samodzielnego poradnictwa żywieniowego dla różnych grup populacyjnych, zarówno ludzi zdrowych jak i chorych oraz planowaniu i prowadzeniu programów ochrony i promocji zdrowia. Sama prowadzę tryb życia zgodny z zasadami, które głoszę.
Wiedza, jaką przekazuję jest zgodna z tym, jak żyję na co dzień, a udzielane porady sama wcielam w życie.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

konsultacja dietetyczna Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
program dietetyczny Czas trwania: 90 min Cena: 200 zł