dietetyk Agata Krzanowska
ocena dietetyka

Dietetyk Agata Krzanowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Grodzka 47 /Specmed, gabinet 135 , 38-400 Krosno

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
8 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym. Zajmuję się odżywianiem zarówno ludzi zdrowych jak i chorych. Doświadczenie zebrane przez wiele lat pozwala mi dobrać dietę, uwzględniając wszystkie dolegliwości pacjenta. Jestem certyfikowanym specjalistą dfMedica (iGenesis) oraz Cambridge Diagnostics. Należę do PSD-Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków i do PTD - Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Osiągnięcia

Jestem dietetykiem licencjonowanym. Ukończyłam również studia podyplomowe na UJ w Krakowie ,,Żywienie w zdrowiu i chorobie". Posiadam następujące certyfikaty: ,,Edukator w cukrzycy", ,,Dietocoaching I i II stopień", ,,Żywienie w chorobach tarczycy", ,,Żywienie dziecka wczoraj i dziś", ,,Błonnik pokarmowy w profilaktyce i dietoterapii", ,,Standardy leczenia dietetycznego 2017-Cukrzyca", ,,Nowoczesne badania genetyczne i mikroflory jelitowej w praktyce medycznej 2018", ,,Congressus Dietetica" 2013, 2014, 2015, 2017, 2018. Jestem certyfikowanym specjalistą dfMadica i Cambridge Diagnostics.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Badanie na anailatorze Tanita MC - 780 MA, analiza wyniku, wywiad żywieniowy, analiza dolegliwości, zalecenia do schorzeń, zalecenia w diecie, dieta o obniżonej ilości kalorii według potrzeby (7 dniowa), wydruk wszystkich materiałów dla pacjenta.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Badanie na analizatorze MC - 780 MA, analiza wyniku, omówienie sposobu odżywiania, praca nad zmianą nawyków, zalecenia dodatkowe, nowa dieta niskokaloryczna lub dieta w chorobie (7 dniowa).
Dieta specjalistyczna Czas trwania: 60 min Cena: 200 zł
Dieta indywidualna specjalistyczna, w przypadku cięższych schorzeń lub w polichorobowości, na życzenie pacjenta.
Badanie na analizatorze MC - 780 MA Czas trwania: 30 min Cena: 30 zł
Badanie na analizatorze składu ciała, omówienie wyniku.