dietetyk Agata Bereźnicka
ocena dietetyka

Dietetyk Agata Bereźnicka

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medium w Bydgoszczy, kierunku dietetyka. Człowiek uczy się całe życie, dlatego swoją wiedzę nieustannie pogłębiam poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Zdrowe odżywianie oraz gotowanie to moja pasja i dlatego chcę się nią dzielić z innymi osobami. Nieustannie szukam nowych, ciekawych przepisów by dieta nie była nudna i monotonna, a proponowane posiłki smaczne i inspirujące. W swoich jadłospisach stawiam na naturalne, zdrowe produkty żywnościowe. Nie uznaję głodówek. Talerze moich pacjentów są zawsze pełne i nieznany jest im głód. Obserwacja efektów stosowania zalecanych przeze mnie zasad prawidłowego żywienia jest dla mnie motywacją do dalszej pracy.

Osiągnięcia

Doświadczenie zdobywałam w szpitalach uniwersyteckich w Bydgoszczy t.j: Szpital Uniwersytecki nr 1
im. dr. A. Jurasza, Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela oraz w Centrum Onkologii
im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy. Współpracowałam także z zawodniczkami klubu Artego Bydgoszcz. Będąc w kole naukowym analizowałam zwyczaje żywieniowe osób chorych na celiakię, co pozwoliło mi na rozszerzenie wiedzy z zakresu diety bezglutenowej. Ukończyłam także kurs z Żywienia kobiet w ciąży i karmiących.

Informacje dodatkowe

  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 80 zł
Na pierwszej wizycie zbiorę dokładny wywiad żywieniowy oraz zapytam o występowanie chorób, nietolerancji pokarmowych, przyjmowane leki czy suplementy diety. Przeanalizuję dotychczasowy sposób odżywiania i udzielę wskazówek odnośnie prawidłowego odżywiania. Wykonam analizę składu ciała w celu oceny m.in. zawartości tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej w organizmie. Przeanalizuję także wyniki badań laboratoryjnych.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Po 10 dniach od rozpoczęcia stosowania diety wykonam pomiar antropometryczny oraz odpowiem na nurtujące pytania dotyczące diety.
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 30 zł
W skład analizy składu ciała wchodzi:
-masa ciała,
-BMI,
-zawartość tkanki tłuszczowej,
-zawartość masy mięśniowej,
-zawartość wody,
-masa kostna
Zakupy z dietetykiem Czas trwania: 60 min Cena: 80 zł

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy